Paweł Gala

Wavemaker Polska

Paweł Gala ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Od początku swojej kariery w Wavemaker. Przez lata brał aktywny udział w budowaniu jednej z największych agencji w Polsce. Paweł wspierał rozwój firmy od 30-osobowej agencji do kompleksowej i wielospecjalizacyjnej firmy zatrudniającej blisko 300 osób. W trakcie swojej kariery był odpowiedzialny za obsługę klienta, działania nowobiznesowe, które przełożyły się na kilkaset zwycięskich przetargów. Był ponadto odpowiedzialny za obszary takie jak: marketing, PR, komunikacja wewnętrzna i zarządzanie talentami.
Gala był członkiem jury w wiodących konkursach branżowych, w tym EFFIE i IAB Mixx Awards, członkiem komitetów organizacyjnych EFFIE, Media Trendy oraz wykładowcą w Brand Strategy School.
Po niespełna roku pełnienia funkcji CEO, Paweł został nagrodzony tytułem AdMana Roku 2020 w plebiscycie magazynu „Press”. Ten tytuł, przyznawany przez inne agencje pokazuje, że Paweł jest doceniany nie tyko przez klientów i zespół, ale również przez konkurencję.
Jego niezwykła otwartość i talent dyplomatyczny w połączeniu z rozległą wiedzą rynkową pozwala mu łączyć wszystkie elementy układanki.
Paweł zarządza Wavemaker Polska od kwietnia 2019.